GRĄŽINIMAI

El. parduotuvė www.yournoe.com prekiauja skirtingų tipų prekėmis kurie turi skirtingas grąžinimo, pirkimo ir pristatymo sąlygas :

  1. Mokymai
  2. Renginiai – komandos formavimai įmonėms “Team building”
  3. Pagaminti gaminiai
  4. Užsakomieji gaminiai
  5. Online mokymai
  6. Dovanų kuponai

  1. Mokymai

Mūsų puslapyje rasite mokymus su epoksidine derva, jesmonitu, žvakių liejimo, gipso ir kt. Specializuojamės į įvairaus tipo kūrybinių dirbtuvių mokymus grupėse, visoje Lietuvoje. Visuose mokymuose nereikalinga patirtis, mokome nuo nulio.

Pirkimas :

El parduotuvėje rasite mokymus su datomis ir miesto pavadinimu. Mokymai yra vienos dienos. Paspaudę ant norimos datos ir miesto rasite visą detalią informaciją, programą apie mokymus. Epoksidinės dervos mokymų bilietai prekiaujami PAYSERA TICKETS SISTEMOJE. Po prekės aprašymu rasite Paysera tickets integraciją ir būsite nukreipti į renginio informaciją bei pirkimą. Pasirinkite norimų bilietų kiekį ir spauskite tęsti. Tuomet pirkti bilietus. Suvedate kontaktinę info, el paštą bei telefono nr.

Paysera tickets platformoje rasite du skirtingus apmokėjimo būdus už mokymus t.y. avansas arba pilnas apmokėjimas už mokymus. Pasirinkus “avansas” likusi suma sumokama mokymų – renginio dieną. Sumokėjus pilną apmokėjimo sumą, gausite spec nuolaidą. Abejais atvejais gausite iškart po apmokėjimo – sąskaitą faktūrą bei mokymų – renginio bilietą el paštu kurį nurodėte pirkimo metu. Renginio elektroninį bilietą išsisaugokite telefone arba atsispausdinkite, jis bus reikalingas dalyvaujant mokymuose.

Grąžinimas

Apmokėjus avansą arba pilną sumą už mokymus, pinigai nėra grąžinami. Negalintiems dalyvauti mokymuose įsigytą renginio dieną, apie tai pranešus 5 dienos iki renginio, yra galimybė perkelti jus į kitą mokymų datą arba mokymus kitame mieste, jeigu yra vietų. Perkėlimai galimi į sekančius organizuojamus mokymus, ne vėliau nei 3 mėn, po negalėjimo dalyvauti savo renginyje. Jei persikelti į kitą datą nėra galimybės, suteikiame galimybę iškeisti sumokėtą avansą arba pilną kainą į mūsų online mokymus, pasirinktinai iš mūsų sistemoje siūlomų, atitinkamai pirkėjo sumokėtą kainą.

2. Renginiai – komandos formavimai įmonėms “Team building”

Mūsų puslapyje rasite renginius įmonėms – Team building. Komandos formavimai vyksta įmonėms tik Vilniaus mieste nuo 20 – 30 asmenų.

Pirkimas

Pasirinkite kalendoriuje norimą laisvą datą, tuomet renkatės Team building programą. Dalyvių skaičių. Apmokėjimo pasirinkimas avansas arba pilna suma. Ir spaudžiate įsidėti į krepšelį. Jei reikalinga išankstinė sąsk faktūra, susisiekite su mumis el. paštu info@yournoe.com

Grąžinimas

Rezervuotos datos sumokėtas avansas arba pilna suma nėra grąžinima.

Pranešus 14 dienų prieš rezervuotą datą, galime pakeisti jūsų renginį į kitą dieną.

3. Pagaminti gaminiai

El. parduotuvėje skiltis Noe gaminiai rasite visus pagamintus ir laisvus gaminius. Beveik visi šioje skiltyje parduodami gaminiai yra su 50 – 70% nuolaida, kadangi buvo gaminti kaip pavyzdiniai darbai reklamos tikslams arba mokymų metu. Juose galite rasti įtrūkimų, įbrėžimų.

Pirkimas

Įsidedate į krepšelį. Užpildote kontaktinę informaciją bei pristatymo adresą. Pristatymas yra nemokamas Lietuvoje. Į užsienį šių prekių nesiunčiame.

Grąžinimas

Šios prekės su nuolaida yra nurodytos brokuotos, praradusios prekinę išvaizdą. Todėl grąžinimas dėl nekokybiškų prekių įstatymo nėra galimas.

4. Užsakomieji gaminiai

Skiltyje Užsakymai rasite visus pavyzdinius darbus arba kurtas vizualizacijas Noe design.

Pirkimas

Norėdami užsakyti gaminį sau pagal užsakymą įsidėkite į krepšelį norimą užsakyti gaminį, pasirinkite gaminio matmenis. Užsakymo komentare galite pridėti komentarus, galbūt norite pakeisti spalvų pasirinkimą ir kitus pageidavimus. Gaminiai yra gaminami 8-12 savaičių nuo užsakymo pateikimo. Apmokėjimas galimas avansinis arba pilna suma. Gaminio pristatymas nemokamas. Užsakant gaminį yra pasirašoma gaminio užsakymo sutartis.

Grąžinimas

Jei gauta prekė neatitinka kokybės. Parduotų prekių trūkumai šalinami, nekokybiškos prekės keičiamos, gaminamos iš naujo. ir grąžinamos vadovaujantis LR ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis, išskyrus atvejus, kai sutarties negalima atsisakyti pagal LR įstatymus (žr. informaciją VšĮ „Vartotojų centras“ tinklalapyje http://www.vartotojucentras.lt/istatymas.php?id=1038, „Ne maisto prekių grąžinimo ir keitimo ypatumai“ 18 punktą.). Pinigai už grąžintas prekes visais atvejais pervedami tik į mokėtojo banko sąskaitą.
Norėdamas grąžinti prekę(-es), Pirkėjas gali tai padaryti per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo Pirkėjui dienos, informuodamas Pardavėją kontaktų skyriuje nurodytomis susisiekimo priemonėmis, nurodant grąžinamos prekės pavadinimą, užsakymo numerį ir grąžinimo priežastis. Taip pat po informavimo būtina, kad Pirkėjas atsiųstų raštiškai pasirašytą prašymą grąžinti ar pakeisti prekes, bei atsiųsti pačią prekę (-es). Grąžinimo ar keitimo išlaidas apmoka Pirkėjas.
Prekė gali būti grąžinta kai:

  • Prekė yra brokuota (broką turi nustatyti pardavėjas gavęs prekę)
  • Pirkėjas gavo kitą prekę nei buvo nurodęs užsakyme (turi būti įrodymas – užsakymo sąskaita)
  • Prekė yra nesugadinta, neatidaryta ir pirkėjas atitinkamai argumentuoja norimos prekės grąžinimą (tai turi būti atliekama per 14 d. nuo prekės įsigyjimo)

Visi nesutarimai kilę tarp Pirkėjo ir Pardavėjo, sprendžiami derybų būdu. Šalims nepavykus susitarti, nesutarimai sprendžiami LR teisės aktų nustatyta tvarka

Kokybiškos prekės kuri yra gaminta pagal kliento užsakymą grąžinti negalima.

Pirkėjui grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:
1. Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;
2. Prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;
3. Prekė turi būti nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė);
4. Grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo;
5. Grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą. (sąskaita, čekis, el. užsakymo patvirtinimas, pinigų pervedimo išrašas ar kt.)
Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.
Grąžinant gautą ne tą prekę ir/ar nekokybišką prekė, Pardavėjas įsipareigoja atsiimti tokias prekes ir jas pakeisti analogiškomis tinkamomis prekėmis.
Tuo atveju, kai Pardavėjas neturi pakeitimui tinkamų prekių, Pirkėjui grąžinama sumokėta suma, neskaitant kainos už pristatymą per 14 d.d. nuo užsakymo apmokėjimo gavimo. Kitu atveju, pirkėjas informuojamas apie tolimesnius veiksmus.

5. Online mokymai

El parduotuvėje rasite visus mūsų siūlomus online mokymus.

Pirkimas :

Išsirenkate norimus mokymus. Įsidedate į krepšelį. Apmokate. El paštu po pirkimo gausite el laišką su pirkimo įvykdimu ir nuorodą į mokymų įrašą.

Grąžinimas

Pinigai už mokymus nėra grąžinami.

6.Dovanų kuponai

Pirkimas

Pasirenkate norimą dovanų kupono sumą. Apmokate. El. paštu gausite el. dovanų kuponą, unikalų jo kodą bei instrukciją kaip pasinaudoti dovanų kuponu.

Dovanų kuponas galioja 6 mėn po įsigyjimo.

Grąžinimas

Dovanų kuponas nėra grąžinamas.

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top